PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Kobiece sprawy

14:25

Te osoby, które czytają mnie od dłuższego czasu, wiedzą, że od kilku lat borykam się z niedoczynnością tarczycy oraz zespołem wielotorbielowatych jajników (PCOS). Tak jak wspominałam w poprzednim poście od kilku dni męczyły mnie silne bóle podbrzusza (notabene po stronie zdrowego jajnika), i w związku z tym dwukrotnie w ostatni weekend odwiedziłam pogotowie. Oczywiście skończyło się na zastrzykach rozkurczowych, i odesłaniem do domu z ewentualnością przyjęcia na oddział, gdyby bóle się nasilały. Cała sytuacja o tyle dobrze się ułożyła, bowiem w poniedziałek jechałam na wizytę kontrolną. I cóż się okazało? Jajnik, który był cały pokryty torbielami jest zdrowy, i nie widać na nim ani jednej torbieli. Cud? Nie wiem... Będę chciała zrobić jeszcze raz badanie kontrolne... A ból, który mnie dręczył przez ostatnie dni prawdopodobnie jest od kręgosłupa. De facto bólu już praktycznie nie odczuwam, jest lepiej... Tylko zastanawia mnie jedno, dlaczego skoro jajniki ponoć są zdrowe - znowu od grudnia nie miesiączkuję. Po dwuletniej przerwie, we wrześniu ubiegłego roku  zaczęłam ponownie miesiączkować, co najważniejsze w regularnych cyklach. Aż do grudnia - to właśnie wtedy miałam ostatni cykl... Muszę ponownie zrobić kontrolne badanie hormonów tarczycy, bo być może problem znowu w niej tkwi... 

I to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o moje sprawy kobiece.

Jutro są Walentynki, i z Osobistym nie obchodzimy jakoś specjalnie tego dnia, choć dla mnie jest to pretekst do tego, aby spędzić wspólnie czas. Tymczasem pochłonięta szukaniem inspiracji do Naszej sypialni, zastanawiamy się wraz z Osobistym na jaki kolor farby się zdecydować... Farbę już wybraliśmy, i z tego miejsca też chciałabym podziękować Patilli z Zostałam mamą!, która wraz ze swoim mężem bardzo Nam pomogli.

Przeczytaj także

12 komentarzy

 1. Nie wiem co napisać, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i tego Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O jej widzę że broblemy zdrowotne Cię nie omijają :-( mam nadzieje że niebawem wszystko będzie dobrze

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!
  Zaczerwieniłam się, naprawdę nie ma za co Kochani, obyście tylko byli zadowoleni! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest za co! :)
   Bardzo Nam pomogliście :)

   Usuń
 4. Oby z Twoim zdrowiem było wszystko dobrze i żeby ból minął :)

  zagubiona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ból minął, jest już dobrze, tylko martwi mnie nadal brak miesiączki...

   Usuń
 5. Chyba więc dobrze, że jajniki nie mają torbieli. Brak okresu może być też spowodowany stresem, bądź problemy z jajeczkowaniem, może masz nie drożne jajowody.... Lepiej się przebadać. Dwa miesiące bez okresu to sporo.
  Zdrówka życzę!
  Walentynki tak samo jak u Ciebie to tylko pretekst by coś było inaczej niż na co dzień :)
  Miłości!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówiąc szczerze to dwa miesiące dla mnie to nic; nie miałam miesiączki przez ponad dwa lata...

   Usuń
 6. Będę trzymać kciuki za Twoje zdrowie:)
  Walentynki to dobra okazja do spotkania.

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki