PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Przestrzeń

13:15

Jako nastolatka uwielbiałam wokół siebie "twórczy" bałagan, jednak wraz z czasem wszystko się zmieniło. Lubię, gdy w mojej przestrzeni jest porządek, wszystko jest ułożone i ma swoje miejsce. Dzięki temu, gdy coś szybko potrzebuję jestem w stanie bez problemu znaleźć. Wiadomo, że nie zawsze od razu odkładam rzeczy na dane miejsce, ale z reguły co drugi dzień znajduję piętnaście minut, aby poukładać to, co trzeba. Dlatego lubię wszystkie organizery, wiklinowe koszyki i ozdobne kartony, w których można przechowywać różne drobiazgi. Nie jestem pedantką, po prostu lubię w swoim otoczeniu porządek, oraz gdy wszystko ma swoje miejsce. 

Za kilka dni ruszamy z Osobistym z remontem, o którym już niejednokrotnie Wam wspominałam. Zależy nam na tym, aby wszystko zorganizować w ten sposób, aby było wystarczająco miejsca na wszystkie nasze rzeczy, a jednocześnie, żeby nie zagracać wnętrze niepotrzebnymi elementami.


Mamy nadzieję, że pomimo tego, iż jesteśmy nowicjuszami w kwestiach remontowych to sprawnie się z tym wszystkim uwiniemy. Najbardziej jednak chyba obawiamy się tego, co znajdziemy pod tapetami. Dzisiaj już w piątek, w poniedziałek wstaję o piątej rano i ruszam do Osobistego. A w niedzielę - nacieszę się jeszcze moim cudownym chrześniakiem, który rośnie jak na drożdżach.

Przeczytaj także

3 komentarzy

 1. Ja też lubię porządek i wszelkie dodatki, akcesoria, które są przydatne w jego utrzymaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Współczuję Wam rajdu po sklepach typu Castorama, Leroy Merlin itd. To strasznie męczące ;) Ale jakże przyjemnie jest oglądać efekt końcowy.. Pomijając paragony.

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie porządek to rzecz święta ;)
  można nawet powiedzieć, że małą ze mnie pedantka ;)

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki