PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Pomiędzy myślami

21:27

Dużo się dzieje. Pewne wydarzenia z przeszłości wracają niczym bumerang i pozostają na dłużej. Nie lubię takiego zawieszenia pomiędzy myślami. Odnajduję równowagę w muzyce, żeby najzwyczajniej nie zwariować. Chciałabym móc znaleźć się ponad tymi wszystkimi problemami, które w ostatnim czasie pojawiły się w moim życiu. Oderwać się od tego wszystkiego, i być może wtedy zobaczyłabym proste rozwiązania pewnych spraw. Z przeszłością jednak nic nie jestem w stanie zrobić, jedyne co pozostaje to pogodzić się z tym wszystkim na swój sposób, znaleźć równowagę, która pozwoli spokojnie przespać całą noc.

Ten rok jest przełomowy w moim życiu. Nie tylko ze względu na to, że wzięłam ślub i założyłam swoją własną rodzinę - ale także z tego powodu, że niektóre sprawy przewracają się do góry nogami, i tym samym komplikują wszystko, co tylko można. W takich właśnie chwilach myślę o tym, że mam wspaniałą rodzinę, kochającego męża, i gdy tylko będziemy się wzajemnie wspierać prędzej, czy później rozwiążemy każdy  każdy problem (...)


Przeczytaj także

17 komentarzy

 1. Rodzina to siła!
  Oby wszystko się poukładało.
  Ściskam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Sił więc życzę, a wszystko powoli się ułoźy...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wsparcie bliskich to podstawa. U nas też sporo zmian, ale razem damy radę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Was to w ogóle świetne zmiany, w końcu nie dawno wzięliście ślub.

   Usuń
 4. Rodzina to najpiękniejszy dar w życiu!
  mam nadzieję, ze wszystko się ułoży:)
  ściskam kochana cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również. Masz rację rodzina to najpiękniejszy dar w życiu, to właśnie dzięki niej czujemy się silni w trudnych dla nas sytuacjach.

   Usuń
 5. Tak jest, jeden rok nie przyniesie żadnych zmian, a drugi już tyle, że trudno sobie z nimi poradzić. Życzę, by wszystko dobrze się ułożyło. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie z reguły to jest na przemian ;)

   Usuń
 6. Więc życzę Ci, by wszystko jak najlepiej się ułożyło :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świadomość, że ma się wsparcie wśród bliskich bardzo pomaga przejść przez cięższy czas i problemy. Oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że tak będzie pomimo tego, że pewne sprawy nie są uzależnione ode mnie. Pozdrawiam.

   Usuń
 8. Mam nadzieję, że problemy szybko uda się rozwiązać i odzyskasz tą równowagę, która pozwoli spokojnie żyć i cieszyć się tym życiem... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal cieszę się życiem :) I właśnie w tych trudniejszych chwilach staram się odnajdywać małe radości.

   Usuń
 9. To witam w klubie, bo i ja w tym roku zostałam Żoną. :) U nas też dużo problemów, zwłaszcza tych finansowych, ale nawet kiedy jest mi z tym bardzo źle, to wiem, że On jest obok i RAZEM poradzimy sobie, bo we dwójkę łatwiej walczyć ze światem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niech się wszystko jak najszybciej i najlepiej ułoży :) Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, masz jak sama piszesz przy sobie rodzinę, która Cie wspiera i na którą możesz liczyć - to jest najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki