PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Saturday

14:30

Lubię soboty. Zwłaszcza te spokojne, kiedy to mamy czas z mężem dla siebie, i możemy na spokojnie usiąść i zjeść śniadanie. Dzisiejszy dzień właśnie rozpoczęliśmy od idealnego śniadania. Dlaczego idealnego? Usiedliśmy wspólnie do stołu, bez pośpiechu zjedliśmy śniadanie, porozmawialiśmy, a w tygodniu często mi tego brakuje. Fasolka po bretońsku (odchudzona jak tylko można) pyrka na małym ogniu, ze słuchawek leci Ed Sheeran - a ja? Cieszę się chwilą. Kiedyś nie potrafiłam tego robić, nie potrafiłam docenić tego, co mam w danej chwili, cieszyć się z małych chwil w swoim życiu, dzięki którym na mojej twarzy pojawiał się uśmiech. To właśnie drobne rzeczy: kwiaty od męża bez okazji, wizyta u fryzjera, a nawet wspólnie zjedzony posiłek mogą spowodować, że wśród codziennych trosk uśmiechamy się.Przede mną dzisiaj jeszcze trochę pracy w związku ze szkoleniem, które będę prowadzić już niedługo, nadrobię jeszcze tylko zaległości na Waszych blogach. Życzę Wam udanego weekendu spędzonego z najbliższymi.

P.s. Dziękuję Wam za miłe komentarze pod poprzednim postem (klik). Sprawiliście mi nimi wiele radości.

Image Map

Przeczytaj także

9 komentarzy

 1. Uwielbiam śniadania we dwoje :)

  Udanego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki takim chwilom - życie staje się piękniejsze, nabiera kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też ciągle to powtarzam, trzeba doceniać to, co się ma. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też się zawsze cieszę na weekendy. Takie mniej i bardziej leniwe. Żeby się cieszyć trzeba czasami zwolnić i się rozejrzeć, bo wielu rzeczy po prostu nie zauważamy.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też dziś było rodzinne śniadanie, mąż pojechał do piekarni, ja w tym czasie robiłam twarożek z rzodkiewką, szczypiorkiem, dzieci robiły kakao- w tygodniu brak czasu, a przy śniadaniu oczywiście rozmowy, śmiech- po prostu bycie razem !

  OdpowiedzUsuń
 6. To wielka sztuka dostrzegać w życiu nawet drobne szczegóły i czerpać z nich siłę :)
  Uwielbiam takie spokojne dni :)
  Śniadanko wygląda smakowicie :)
  Powodzenia na szkoleniu! :)
  Uściski! :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Też wczoraj miałam takie spokojne, długie śniadanko:)
  Uwielbiam takie chwile....:)
  pięknego tygodnia

  OdpowiedzUsuń
 8. śniadanko 1 klasa :D
  najlepsze są takie drobnostki :))))
  buziak ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja dopiero się uczę cieszenia małymi rzeczami i zwykłymi chwilami, niby to takie proste, a tak trudne do doceniania tego co "tu i teraz" :-)

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki