PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Śniadanie

12:43

Początek dnia jest dla mnie bardzo ważny - to od niego zależy jaki będzie dla mnie cały dzień. Najbardziej lubię niedziele, kiedy to wraz z mężem rozpoczynamy wspólnie dzień i mamy czas nie tylko na wspólne śniadanie, ale i na długą rozmowę. Lubię śniadania, zwłaszcza te, które jemy razem - to właśnie wtedy zazwyczaj mąż parzy mi zieloną herbatę, i to jest taki nasz mały rytuał.

Jeszcze kilka lat temu nie jadłam śniadań, często nie miałam czasu, albo najzwyczajniej wolałam dłużej pospać. Jednak z czasem to się zmieniło - i obecnie śniadanie jest dla mnie najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. O ile w niedziele wraz z mężem najczęściej robimy jajecznicę, to w tygodniu zazwyczaj sięgam po twaróg lub serki wiejskie, sporadycznie po owsiankę, którą niestety się przejadłam w ubiegłym roku. Takie połączenie twarogu z warzywami - najczęściej sięgam po pomidory, choć w ostatnim czasie częściej jest to szczypiorek i rzodkiewka - jest dla mnie śniadaniem idealnym. Czasami sięgam po różnego rodzaju kanapki, albo gotowane jajka.

Najważniejszy posiłek dnia.

Najważniejszy posiłek dnia.

Najważniejszy posiłek dnia.


Image Map

Przeczytaj także

4 komentarzy

 1. Ja do śniadania muszę się zmuszać bo mogę nic nie mogę przełknąć

  OdpowiedzUsuń
 2. Pysznie! Ja bez śniadania nie funkcjonuję. W tygodniu P. najczęściej robi jajecznicę lub owsiankę, a w weekend ja się bawię - placki, różne pomysły na jajka etc.

  OdpowiedzUsuń
 3. W tygodniu jadam śniadania w biegu, lub wcale.
  W weekendy uwielbiam je najbardziej, bo są długie, w cudownym towarzystwie i zawsze smakowite :)
  Uściski! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pyszne śniadanko:) Ja jem zawsze... nie potrafię rozpocząć dnia bez porządnego śniadania:)
  uściski ślę

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki