PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Krynica Morska

14:08

Witajcie w niedzielne popołudnie!

Jesteśmy już w domu - trzydniowy, rocznicowy wyjazd pomimo pewnych problemów zaliczamy do udanych. Pogoda niestety nam nie dopisała, ponieważ przez większość czasu padał deszcz. W czwartek, tuż po naszym  przyjeździe okazało się, że nie ma dla nas domku letniskowego, i manager ośrodka zapewnił nam nocleg w hotelu. Pokój co prawda był bardzo mały, lecz jego wielkość wynagrodził nam piękny i w miarę duży balkon - i co najważniejsze przy deszczowej pogodzie: był on zadaszony, dzięki temu mogliśmy zjeść tam śniadanie lub kolację. Nie byliśmy jedyną parą, dla której pomimo rezerwacji zabrakło domku letniskowego - jednak w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację dostaliśmy dodatkowo dwa noclegi we wrześniu. Bardzo się cieszymy z tego powodu, ponieważ to tak jakbyśmy mieli jeden wyjazd za darmo. Generalnie pomimo pogody, która nam niestety nie dopisała jesteśmy zadowoleni z wyjazdu, przede wszystkim trochę odpoczęliśmy, spędziliśmy ze sobą trochę czasu, porozmawialiśmy bez żadnego pośpiechu - czyli jednym słowem było tak, jak chcieliśmy. Znaleźliśmy również bardzo klimatyczną knajpkę na plaży, gdzie spędziliśmy dość sporo czasu ze względu na deszcz... Mieliśmy ambitne plany chodzić na wschody i zachody słońca, jednak pochmurna i deszczowa pogoda temu nie sprzyjała, jednak ostatniego wieczoru mieliśmy okazję zobaczyć zachód słońca, który pomimo zachmurzenia był piękny.

Ogólnie rzecz biorąc wyjazd był bardzo udany, a powrót do rzeczywistości jak zwykle szybki i brutalny, zwłaszcza dla mojego męża, który zaraz po powrocie musiał iść do pracy. Myślę, że tyle wystarczy na temat naszego wyjazdu i zapraszam do oglądania zdjęć. 

P.s. A jak Wam mija weekend?

Image Map

Przeczytaj także

6 komentarzy

 1. Szkoda tylko, że pogoda beznadziejna. :( Ale zdjęcia piękne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że pogoda nie dopisała, ale myślę, że mimo deszczu odpoczęliście i nie żałujecie wyjazdu. Super klimatyczna ta knajpka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie, że spędziliście miłe chwile...
  mój weekend minął pysznie- było bardzo truskawkowo:)
  wspaniałego tygodnia

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie trochę było Wam żal, że pogodę mieliście deszczową... ale jak dla mnie - dzięki temu zdjęcia są rewelacyjne! :D Życzę Wam, aby wrześniowy wypad był słoneczny! Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki