PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Migawki czerwcowe'15

11:54

Siedzę na balkonie, wsłuchuję się w śpiewające w oddali ptaki i padający deszcz. Od momentu kiedy byłam tutaj ostatnio - wiele się zmieniło, zaczęłam tworzyć pewien autorski projekt, który prędzej czy później będzie skutkował założeniem swojej własnej firmy. Jednak nie będę teraz o tym pisała, dziś koncentruję się na spóźnionych migawkach czerwca.

Czerwiec był przede wszystkim dla mnie bardzo rodzinnym miesiącem - najpierw odwiedził nas mój brat ze swoją rodzinką (klik) i mogłam bez ograniczeń bawić się z moim chrześniakiem, który za kilka miesięcy zostanie małym braciszkiem, więc rodzinka nam się ponownie powiększy. Później, po kilkudniowym wyjeździe do Krynicy Morskiej (klik) wybraliśmy się do mojego rodzinnego domu, gdzie spotkaliśmy się ponownie z moim bratem oraz jego rodziną - i świętowaliśmy urodziny nie tylko mojego brata, ale również mojego męża, który swój dzień miał na początku lipca. Tradycyjnie byliśmy również w Toruniu, zabraliśmy rzeczy szwagra z akademika, który swoją drogą skończył już drugi rok dziennikarstwa - i wybraliśmy się na długi spacer po Starym Mieście.

Jak widzicie - czerwiec był intensywny, a teraz zapraszam do oglądania zdjęć, których niestety nie jest zbyt wiele. A jak Wam minął ten miesiąc?
Image Map

Przeczytaj także

8 komentarzy

 1. Boziu kochany, jak ja tęsknię za morzem. Kocham, wielbię i ubóstwiam ten skrzek mew, nieprzewidywalność natury i szum fal, który uspokaja lepiej niż niejedna melisa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kadry :)
  Pozdrawiam! Marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Czerwiec to przede wszystkim truskaweczki:)
  ściskam cię i miłego lipca życzę

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Ci jeszcze więcej tak rodzinnych chwil! :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęć może i nie tak dużo, ale klimatyczne, wakacyjne, piękne :) Oglądając je, można się wczuć w panującą tam atmosferę :)

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki