PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

Moment

17:38

Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ulotne bywają chwile w naszym życiu. W jednej chwili jesteśmy szczęśliwi i cieszymy się wspólnie spędzonym czasem, a już za chwilę staje się coś, co nie tylko diametralnie zmienia nasze plany, ale stawia nas w zupełnie nowej dla nas sytuacji. Innym razem nie potrafimy też często docenić tego, co otrzymujemy od życia - ciągle nam wszystkiego mało, i zawsze chcielibyśmy czegoś więcej. I nie chodzi mi oto, aby zadowolić się "byle czym", rezygnować ze swoich marzeń i pragnień, które w każdym z nas gdzieś tam drzemią - po prostu należy odnaleźć złoty środek. 

Moje pewne, stare marzenie tak naprawdę z dnia na dzień zaczęło się zmieniać w pewien plan, który z czasem urósł do miana pewnego projektu. Dopiero raczkuję w tworzeniu, czegoś, dzięki czemu czuję się na swój sposób spełniona - a jeżeli tylko wszystko pójdzie po mojej myśli, to w końcowym punkcie mojego "projektu" otworzę swoją własną firmę. Oczywiście napotkałam się już na pewne problemy związane z realizacją tego projektu, ale na chwilę obecną udało mi się je rozwiązać.

Pomimo tego, że czasami różnie bywa - jak to w życiu: raz jest lepiej, a raz gorzej - cieszę się z momentu, w którym się teraz znajduję, choć czasami zdarza mi się nie doceniać tego, co mam - i czasami chciałabym po prostu "więcej". 

Dziś łapię chwile pełnymi garściami - jestem zachłanna na życie, nie lubię bierności i czekania nie wiadomo na, co. Lubię planować i organizować swój czas, jak każdy nie przepadam za tym, gdy moje plany niespodziewanie ulegają zmianie, ale od pewnego czasu staram się koncentrować na pozytywnych aspektach codzienności i w wolnych chwilach robię to, co lubię: czytam książki, jeżdżę na rowerze, słucham muzyki.
Image Map

Przeczytaj także

5 komentarzy

 1. Mmm, a co to za pycha ciasto?:) Wygląda obłędnie:)
  cudownego weekendu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. i tak właśnie trzymać!
  a ja życzę powodzenia w spełnianiu marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważny jest pomysł na siebie :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda... warto brać to, co daje nam życie mimo, że czasem nie jest po naszej myśli... ale narzekaniem też niewiele wskóramy... Przede wszystkim trzeba pozytywnie na wszystko patrzeć, doceniać to co się ma, ale o marzenia też warto powalczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za realizację wszelkich planów ;)
  Uściski

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki