PRZEPROWADZIŁAM SIĘ I PISZĘ TERAZ TUTAJ

5 miejsc na świecie, gdzie... kiedyś chciałabym być

12:05

Odkąd pamiętam zawsze lubiłam podróżować po Polsce. Poznawać nowe miejsca, ich historię i kulturę, która w zależności od regionu potrafi się bardzo się różnić. Lubię klimatyczne i piękne miejsca, których w Polsce jest naprawdę bardzo wiele, a których nie doceniamy, bądź po prostu nie wiemy o ich istnieniu. Uwielbiam spacerować po Starym Mieście zarówno w Toruniu, jak i w Gdańsku. Lubię zachody słońca w Białogórze na dzikiej plaży, spacery po plaży w Stegnie, gdzie prawie trzy lata temu oświadczył mi się mój Mąż. Lubię miejsca, gdzie mogę odetchnąć, złapać oddech, odstresować się i cieszyć się tym co jest tu i teraz. Moim marzeniem, jest wybrać się w rodzinne strony mojego Taty i poznać tamte okolice... może za jakiś czas.

Jednak oprócz tego, że lubię podróżować po Polsce, są takie miejsca poza granicami naszego kraju, które po prostu chciałabym zwiedzić i zobaczyć. Wbrew pozorom, pomimo, że jestem osobą bardzo ciepłolubną wcale nie ciągnie mnie do miejsc, gdzie jest bardzo ciepło... Wiem, że przyjdzie taki czas, kiedy moja noga stanie w ...

IRLANDII


SZKOCJI


NORWEGII


TOSKANII


PROWANSJI


A Ty masz jakieś takie miejsce, gdzie chciałbyś pojechać, poznać tamtejszą kulturę i pożyć choć przez chwilę tamtejszym życiem?

Przeczytaj także

13 komentarzy

 1. Norwegia i Prowansja to także moje marzenie:)
  uściski weekendowe:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że kiedyś się one spełnią :)

   Usuń
 2. My do tej pory również podróżowaliśmy głównie po Polsce, natomiast do innych krajów wybieraliśmy się zwykle na krótkie, dwudniowe wypady przy okazji służbowych delegacji męża. Do moich największych marzeń należą obecnie Chorwacja i Skandynawia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To i tak fajnie, że macie możliwość takich dwudniowych wypadów :)

   Usuń
 3. Bylam w Irlandii :)
  Paryż byl takim moim marzeniem juz spełnionym ale nadal mnie tam ciągnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym kiedyś pojechać do Paryża, ale nie ciągnie mnie tam, tak jak w inne miejsca...

   Usuń
 4. Australia, Anglia,Portugalia, USA, Szwecja, Francja, no i moje ukochane Włochy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś byłam we Włoszech i mam nadzieję, że kiedyś tam wrócę. :)

   Usuń
 5. Ja też uwielbiam podróżować. Niestety w tym roku musieliśmy odpuścić wiosenną wyprawę w nasze polskie góry, które tak bardzo kochamy. Jednak latem chcielibyśmy ruszyć gdzieś nad wodę. A z takich miejsc odległych, które mi się marzą? Trochę tego jest: Nowy Jork, Paryż, Nowa Zelandia, Irlandia... ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też niestety musieliśmy sobie odpuścić urlop z powodów zawodowych, ale mam nadzieję, że później to sobie odbijemy.

   Usuń
 6. W podobne miejsca nas ciągnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Norwegia, Toskania i Tajemnicza Irlandia - piękne klimaty.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń


Facebook

zBLOGowani

zBLOGowani.pl

statystyki